Haber Detayı
28 Kasım 2013 - Perşembe 12:06
 
AK Parti’nin GİZLİ Adayı
AK Parti’nin GİZLİ Adayı Şükrü BAŞDEĞİRMEN’mi?
Siyaset Haberi
AK Parti’nin GİZLİ Adayı

Yerel seçimlere yaklaşırken AK Parti’nin 17 tane Aday Adayının olmasına rağmen Isparta’nın önde gelenleri tarafından bir rapor hazırlanarak geçtiğimiz aylarda ITSO Başkanlığına 17 Listenin tamamından galip çıkarak başkanlık koltuğuna oturan Şükrü BAŞDEĞİRMEN’in isminin geçtiği ve geçtiğimiz günlerde Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’la Finlandiya gezisine katılarak 4 gün boyunca beraber olan BAŞDEĞİRMEN’in sürpriz aday olarak Isparta’nın karşısına  çıkacağı iddiaları şu sıralarda Isparta’da konuşulmaya başlandı.

Önceki akşam Eğirdir’de gerçekleşen toplantıda görüşlerini aldığımız Şükrü BAŞDEĞİRMEN’e bu söylentilerin doğru olup olmadığını sorduk, BAŞDEĞİRMEN, ‘Ben şu anki görevimden memnunum, buraya hizmet etmek için geldim, eğer öyle bir durum olursa insanlar benim için şuna bak bu makamı basamak için mi kullandı? Söylentileri çıkarsa ben çok üzülürüm. Fakat 4 yıl biter ondan sonra bakarız’ yorumunu yaptı.

Isparta’da taraflı ve tarafsız her kesimin takdir ve beğenisini kazanan ve Isparta’da çok sevilen BAŞDEĞİRMEN’e, ‘Sizi halk neden bu kadar çok seviyor?’ sorusunu yönelttik, BAŞDEĞİRMEN, bu sorumuza gülümseyerek ‘SAĞOLSUN’lar dedi.

 Kemal ERBEN

 

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: AK, Parti’nin, GİZLİ, Adayı, Şükrü, BAŞDEĞİRMEN’mi
Yorumlar
Haber Yazılımı