Haber Detayı
25 Kasım 2013 - Pazartesi 16:43
 
'Çok Sıkıntılar çekti, Bıkmadan Çalışıyor'
AK Parti Yönetiminden BAŞKANA Ziyaret
Gündem Haberi
'Çok Sıkıntılar çekti, Bıkmadan Çalışıyor'

AK Parti Eğirdir İlçe Teşkilatı mensupları, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i makamında ziyaret ettiler.

 Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’in hizmetlerinden memnun olduklarını belirten AK Parti İlçe Teşkilat mensupları, çalışmalarında başarı dilediler.

 Ziyarete, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Dinçer, Cemal Arseven, Muammer Güngör, Muzaffer Becek, Murat Gürdağ, Kemal Çıbık, Adnan Görgülü ve Osman İncekara katılarak Başkan Özmeral ile görüş alışverişinde bulundular.

 Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, ziyaretlerinden dolayı Ak Parti İlçe Teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

 Başkan Özmeral, her zaman hizmetlerini takdir eden ve destekleyen Ak Parti Eğirdir İlçe Teşkilatı mensuplarıyla birlikte günün hatırası olarak fotoğraf çekildi.

 Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Dinçer, “Belediye Başkanımız ilk vazifeye başladığında çok sıkıntılar çekmişti. O kadar büyük sıkıntılar içerisindeyken bıkmadan, usanmadan ve AK Partimizin ilkelerine aykırı olmadan, güzel hizmetler veremeye çalışıyor. Yaptığı çalışmaları halkımız yakından bilmektedir. Gayretli çalışmalarının ve başarılarının devamını diliyoruz. Yapılan hizmetlerden hem halkımız, hem Eğirdir’imiz kazanıyor. Zorluklar, sıkıntılar azalmaktadır, bundan sonra da güzel hizmetlerin daha rahat bir şekilde verilebileceğini belirtmek isterim.” Açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: AK, Parti, Yönetiminden, BAŞKANA, Ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı