Haber Detayı
19 Aralık 2013 - Perşembe 19:02
 
HANGİSİ KOLTUĞA OTURACAK
SES HABER EKİBİ SEÇİMİN NABZINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR
Siyaset Haberi
HANGİSİ KOLTUĞA OTURACAK

Ülke gündemi her ne kadarda yolsuzluk olaylarıyla meşgul olsada Eğirdir'de siyaset durmak bilmiyor. CHP ve Saadet Partisi Adaylarının çok önceden belli olmasına rağmen. AK Parti, MHP ve DP'nin Adaylarının belli gibi olmasına rağmen kesinleşmemesi Eğirdir halkında huzursuzluk ve kaygı yaratmaya devam ediyor. Nitekim Eski Belediye Başkanı Ömer ŞENGÖL'ün taraftarlarıyla sık sık birlikte olarak toplantılar yapması ŞENGÖL'ün adaylığının kesin olduğunu gözler önüne seriyor.

Milliyetçi Hareket Partisinde ise en çok konuşulan Aday Adayları arasında bulunan Dr. Ertuğrul BAYER'in adaylığınında kesinleşeceğine halk kesin gözüyle bakıyor, çünkü yaptığımız kamuoyu araştırmalarında Dr. Ertuğrul BAYER'in ismi  birinci sırada yer alıyor.

AK Parti'de ise son yapılan anketlerde Ak Parti Aday Adayları arasında bulunan 3 ismin silindiği, Mevcut Başkan Osman Nuri ÖZMERAL, İl Genel Meclisi Üyesi Veli GÖK ve Belediye Meclis Üyesi Mazlume FİNDOS isimleri arasından birinin adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.

Halk arasında ve İl bazında her nekadarda mevcut Başkan Osman Nuri ÖZMERAL'in adaylığına kesin gözüyle bakılsada,  AK Parti Genel Merkezi tarafından Eğirdir'de yaptırılan anketlerin sonucunun ne çıkacağı ise merak konusu, yani AK Parti Aday Adayları arasındaki bu 3 isimden bir tanesi kesin Aday olarak önümüzdeki günlerde karşımıza çıkacak.

HALK  KARAR VERMEKTE ZORLANIYOR

3 İddialı Parti AK Parti, MHP ve DP Adaylarının belirsizliğini koruması halkında kafasını iyiden iyiye karıştırıyor.

FAKAT Eğirdir'de en Çok Konuşulan ise yarışın AK Parti, MHP ve DP arasında geçeceği, tıpkı geçtiğimiz seçim gibi.

Fakat CHP ve Saadet Adaylarınında süpriz yapabilecekleri de konuşulanlar arasında.

Kaynak: Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: SES, HABER, EKİBİ, SEÇİMİN, NABZINI, TUTMAYA, DEVAM, EDİYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı