Haber Detayı
18 Kasım 2013 - Pazartesi 16:18
 
EĞİRDİR’İN ALTINLARI EMİN ELLERDE
VAKIFBANK EĞİRDİR ŞUBESİNDE ALTIN GÜNLERİ
Ekonomi Haberi
EĞİRDİR’İN ALTINLARI EMİN ELLERDE

İlçemiz Vakıfbank Şube Müdürü Nemci Satılmış yaptığı açıklamada Vakıfbank’ın artık Türkiye genelinde her Çarşamba günü Altın Günü düzenlediğini belirtti.

SATILMIŞ, ‘Vakıfbank Eğirdir Şubesi tarafından 20.11.2013 Çarşamba günü fiziksel olarak altın toplanacaktır. İstanbul Altın Rafinerisi Uzmanları tarafından altınlar alınarak değer tespiti yapılarak gram karşılığı hesabına yatırılacaktır’ dedi.

Bu Altın Günlerinin avantajlarını ise şöyle sıralayan Banka Müdürü Nemci SATILMIŞ; ‘*Altın çağı hesabınız için hesap işletim ücreti ödenmeyecek. * Altınlarınızı istediğiniz zaman komisyon ödemeden nakde çevirebilirsiniz. *Altınlarınıza bankamızca mevduat güvencesi sağlanacak ve herhangi bir gerçek kişi için 100.000 TL. ye kadar tasarruf mevduatı güvencesi altında olacaktır. *Altınlarınızı kiralık kasa ücreti ödemeksizin güvenle muhafaza edecek ve kazanç sağlayacaksınız’ dedi.

Vakıfbank Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise: ‘Altınlarınızı Vakıfbank’a getirin, siz keyifle çayınızı yudumlarken uzmanlar değerini hesaplasın, çalınma ve kaybolma riski olmadan hesabınızda değerlensin’ denildi.

 

Kaynak: Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: VAKIFBANK, EĞİRDİR, ŞUBESİNDE, ALTIN, GÜNLERİ
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
EĞİRDİR’İN ALTINLARI EMİN ELLERDE
Yorumlar
Haber Yazılımı