Haber Detayı
17 Mayıs 2022 - Salı 16:23
 
EĞİRDİR’DE GENÇLİK HAFTASI DOLU DOLU GEÇİYOR.
EĞİRDİR’DE GENÇLİK HAFTASI DOLU DOLU GEÇİYOR.
Gündem Haberi
EĞİRDİR’DE GENÇLİK HAFTASI DOLU DOLU GEÇİYOR.

Eğirdir’de 19 Mayıs Gençlik ve  Spor Bayramı öncesi ‘Gençlik Haftası’ dolu dolu gerçekleşen programlarla devam ediyor.

Dün gerçekleşen programlarda Eğirdir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından hazırlanan spor branşlarının tanıtımı gerçekleşti.

Programlara Kaymakam Adem Çelik, Eğirdir Belediye Başkan Vekili Müslahattin Yaman, Belediye Başkan Yardımcısı M. Erhan Savran, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hakan Çelebioğlu, bazı daire müdürleri ve halk katıldı.

İlçemizde yaşayan ve yeteneklerini sergileyen gençler yeteneklerini sergiledi. Dağcılık faaliyeti gerçekleştiren grup Eğirdir Kalesinden iniş yaptı. Çeşitli müzik aletleriyle yeteneklerini sergileyen öğrencilerle uzun süre sohbet eden Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik ve Protokol sporcuların nefes kesen gösterilerine de eşlik ettiler.

Akşam ise Fener Alayı yürüyüşü ve konser görülmeye değerdi. Her şey güzel giderken konserin başlamasından kısa bir süre sonra başlayan yağmurun azizliğine uğrayan katılımcılar program erken bitmesine bir nebzede olsa üzüldüler.

Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik ve Belediye Başkanı Veli Gök ilçemize konser için gelen sanatçılarla makam odasında uzun süre sohbet ederek hediye takdiminde bulundular. Gençlik Haftası etkinlikleri bugün bisiklet şenliği ve akşam tiyatro gösterisi ile dolu dolu devam edecek.

(Eğirdir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Bürosu)  

 

 

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: EĞİRDİR’DE, GENÇLİK, HAFTASI, DOLU, DOLU, GEÇİYOR.,
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Haber Yazılımı