Haber Detayı
07 Kasım 2013 - Perşembe 15:19
 
EĞİRDİR SAVCILARI SELÇUKLU HAMAMINDA
Eğirdir Başsavcısı Başak Eryılmaz Şaktanlı, “Isparta bir mecmua, Eğirdir de onun kapağı”
Teknoloji Haberi
EĞİRDİR SAVCILARI SELÇUKLU HAMAMINDA

Eğirdir Cumhuriyet Başsavcısı Başak Eryılmaz Şaktanlı ve Cumhuriyet Savcısı Adem Kurt, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral ile birlikte restorasyonu devam eden Selçuklu Eseri Esma Sultan Hamamı’nı gezdiler.

 

Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral Selçuklu eseri Hamam hakkında Eğirdir Cumhuriyet Başsavcısı Başak Eryılmaz Şaktanlı ve Cumhuriyet Savcısı Adem Kurt’a bilgiler verdi. Yapılan restorasyon işlemleri hakkında da bilgiler alan Cumhuriyet Başsavcısı Başak Eryılmaz Şaktanlı ve Cumhuriyet Savcısı Adem Kurt, Başkan Özmeral’i tarihi bir hamamın yeniden gün yüzüne çıkmasında göstermiş olduğu gayretli çalışmalarından dolayı kutlayarak teşekkür ettiler.

Eğirdir Cumhuriyet Başsavcısı Başak Eryılmaz Şaktanlı, Selçuklu şehri Eğirdir’i gün geçtikçe daha çok tanıdığını belirterek, “Isparta bir mecmua, Eğirdir onun kapağı” ifadeleriyle Eğirdir’in çok kıymetli bir ilçe olduğunu söyledi.

 

Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Eğirdir Cumhuriyet Başsavcısı Başak Eryılmaz Şaktanlı ve Cumhuriyet Savcısı Adem Kurt’a Belediye’nin çalışmalarını yerinde incelemelerinden ve takdir etmelerinden dolayı memnuniyetini belirterek teşekkürde bulundu.

 

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: Eğirdir, Başsavcısı, Başak, Eryılmaz, Şaktanlı, “Isparta, bir, mecmua, Eğirdir,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
EĞİRDİR SAVCILARI SELÇUKLU HAMAMINDA
EĞİRDİR SAVCILARI SELÇUKLU HAMAMINDA
Yorumlar
Haber Yazılımı