Haber Detayı
01 Kasım 2013 - Cuma 17:10
 
Eğirdir'de 2 Ekmek Parasına SU
Oluklacı’nın Müdavimi, Yılın Annesi 84 yaşındaki Pakize Armağan’dan açıklamalar
Ekonomi Haberi
Eğirdir'de 2 Ekmek Parasına SU

Oluklacı’nın Müdavimi, Yılın Annesi 84 yaşındaki Pakize Armağan’dan açıklamalar

 2 EKMEK PARASI KADAR, SU PARASI ÖDÜYORUM

SUYUM TEMİZ, YOLUM GÜZEL

Eğirdir’de yaşayan 84 yaşındaki Pakize Armağan, Belediye’ye gelerek Başkan Osman Nuri Özmeral’e ziyarette bulunarak sohbet etti. Eğirdir’in çok güzelleştiğini belirten Oluklacı’nın müdavimlerinden 84 yaşındaki Pakize Armağan, “Suyumuz çok ucuz. 2 ekmek alıyorum. Yuvarlak ev ekmeği. 3.5 Liradan 7 Lira. Aylık su parası da 7 lira geliyor. Hem ucuz, hem de suyumuz çok güzel. Tertemiz akan suyumuz hiç de kesilmiyor. Belediye Başkanımız Osman Nuri Özmeral’den Allah razı olsun” dedi. 

 

Tahsilât bölümünde Belediye Başkanı ile görüşmek isteyen 84 yaşındaki Pakize Armağan karşısında Başkan Osman Nuri Özmeral’i görünce şaşırdı. Pakize Armağan, “Ben senin yanına gelecektim, sen benim yanıma geldin. Teşekkür ederim” dedi.

 

Başkan Özmeral ile sohbet eden Pakize Armağan, “bana odanı göster” diyerek Belediye Başkanlık odasını görmek istedi. Başkan Özmeral, koluna girdiği Pakize Armağan’ı odasına çıkardı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün fotoğraflarına bakan Pakize Armağan, “Ben seni ziyarete geldim. Çok şükür ayaktayız ve güçlüyüz. Hiçbir sıkıntı yok. Mezarlıklarımız tertemiz, gasilhanemiz yapılıyor. Bir eksiğimiz yok. Şu yapılmadı bu yapılmadı diyen de yok. Yollarımız temizlendi, taşlarımız döşendi. Allah makamında ilerleme nasip etsin. Kimse de sana mani olmaz. Biz senin arkandayız. Allah ömür verirse Oluklacı’da yine hep beraber olacağız” dedi.

 

Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Oluklacı’nın müdavimlerinden yılın annesi 84 yaşındaki Pakize Armağan’a ziyaretinden, duygu ve düşüncelerinden dolayı teşekkür etti. Günün hatırası olarak fotoğraf çekildikten sonra Başkan Özmeral, Pakize Armağan’ı elini öperek uğurladı.

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: Oluklacı’nın, Müdavimi, Yılın, Annesi, 84, yaşındaki, Pakize, Armağan’dan, açıkl
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Eğirdir'de 2 Ekmek Parasına SU
Yorumlar
Haber Yazılımı