Haber Detayı
11 Ekim 2013 - Cuma 16:40
 
EĞİRDİR'DE DOĞALGAZ HEYECANI
BAŞKAN ÖZMERAL, ABONE PARASINI HEMEN YATIRDI
Gündem Haberi
EĞİRDİR'DE DOĞALGAZ HEYECANI

EĞİRDİR BELEDİYE BAŞKANI OSMAN NURİ ÖZMERAL, GİRİŞİMLERİ İLE İLÇEYE DOĞALGAZ GELEBİLMESİ İÇİN TEŞEBBÜSE GEÇİLDİĞİNİ AÇIKLADI

BAKANLAR KURULU'NUN ALDIĞI BİR KARARLA EĞİRDİR’DE ELEKTRİK ABONELERİNİN %60'I DOĞALGAZ ABONESİ OLMA TAAHHÜDÜNDE BULUNURSA İLÇEYE DOĞALGAZ GELECEK

 Ziraat Bankası’nda Özel İdare Doğalgaz Abone Hesabı açıldı.  Ziraat Bakası Eğirdir Şubesi’ndeki 339025414-5003 numaralı hesaba vatandaşlar elektrik abone numaraları ve T.C. Kimlik numaraları ile birlikte doğalgaz abone parası yatıracak. İstenilen sayıya ulaşıldığında Eğirdir ilçesi zaman içerisinde doğalgazakavuşacak.

 

Özel İdare Müdürlüğü tarafından 10 Ekim 2013 tarihinde açılan hesaba Eğirdir’den Doğalgaz Abone Parası yatırılmaya başlandı.

           

Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, “Bakanlar Kurulu'nun aldığı bir kararla Eğirdir’de elektrik abonelerinin %60'ı doğalgaz abonesi olma taahhüdünde bulunursa ilçemize doğalgaz gelecek. Çevre kirliliği açısından ve Eğirdir Gölü’nün içme suyu rezervi olmasından dolayı da önemli olan doğalgazın biran evvel ilçemize gelmesi için elektrik abonesi olan saygıdeğer halkımızın, T. C. Kimlik numaraları ve elektrik abone numaraları ile birlikte Ziraat Bankası Eğirdir Şubesi’nde açılan hesaba 335 TL yatırmaları gerekmektedir. Durumu yerinde olan ve doğalgazın gelmesini arzu eden halkımızın konuya sağduyulu yaklaşacağına inancım tamdır” diyerek, şahsına ait doğalgaz abone parasını yatırdı.

 

Başkan Özmeral’e doğalgaz abone ücretini yatırdığına dair makbuzunu veren Ziraat Bankası Eğirdir Şubesi Müdürü Ercan Öner, doğalgaz abone parası yatırmak isteyen vatandaşların işlemlerinin anında yapıldığını belirtti.

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: BAŞKAN, ÖZMERAL, ABONE, PARASINI, HEMEN, YATIRDI
Yorumlar
Haber Yazılımı