Haber Detayı
19 Kasım 2013 - Salı 12:03
 
EV HANIMLARINDAN TEŞEKKÜR
Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i ev hanımları makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.
Gündem Haberi
EV HANIMLARINDAN TEŞEKKÜR

Eğirdir’de Belediye tarafından yapılan hizmetler için Belediye Başkanı Özmeral’e teşekkür ziyaretleri devam ediyor. Ev hanımı Gönül Yalçın ve Gülten Serçe birlikte Başkan Osman Nuri Özmeral’i makamında ziyaret ettiler ve mahallelere takılan sokak levhalarının güzel bir hizmet olduğunu belirterek teşekkürlerini bildirdiler.

 Poyraz tarafında göl kenarına yerleştirilen ışıklı sokak aydınlatmalarının da çok güzel olduğunu ifade eden Gönül Yalçın ve Gülten Serçe, “Teşekkür ve iltifattan korkmamak lazım. Hak edeni takdir etmemiz gerekiyor. Mahallelere takılan sokak levhalarını, poyraz tarafındaki ışıklı sokak aydınlatmalarını, Hamam restorasyonunu, Kale önüne yapılan Atatürk Anıtı’nın çok takdir ettik ve teşekkürlerimizi bildirmek için sizi ziyaret ettik. Kale önündeki trafo binasının ne işi vardı orada? Kim hangi akla mantığa sığınarak yapmış bilmiyoruz. En güzeli o binayı yıkmak ve daha güzeli de Atatürk Anıtı’nı oraya koymaktı. Tebrik ediyoruz, teşekkür ediyoruz takdirle karşıladık. İyi yapılan hizmetlerin yanındayız. Bu memleket hepimizin ve bu memleketi hepimiz çok seviyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dediler.

             Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, ev hanımı Gönül Yalçın ve Gülten Serçe’ye teşekkür için yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyetini belirtti. Başkan Özmeral, “Bu memleket bizim, hepimizin. Bu memleketi daha yaşanabilir bir hale getirmek için el birliği ile çalışmalıyız. Birileri bir hizmet yaparken onun önünü kesmek değil, ona güç vermek önemlidir. Sizleri kutluyorum. Çekinmeden, siyasi bir görüş farkı gözetmeden, duygu yüklü ziyaretiniz şahsımı çok mutlu etti. Belediyemizin çalışmalarını yakından takibetmeniz takdire şayandır. Sizin gibi kültürlü, seviyeli, düşünceli insanların fikirlerine bu memlekette ihtiyaç vardır. Asıl ben sizlere teşekkür ediyorum. Ayağınıza sağlık” dedi.

 Başkan Özmeral, Gönül Yalçın ve Gülten Serçe’ye Belediye’nin diğer hizmetlerinden bazılarını da anlatarak, “bilinmesi gereken gerçekleri saygıdeğer halkımız çok iyi biliyor. İyiyi de kötüyü de saygıdeğer halkımız çok iyi değerlendiriyor.” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: Eğirdir, Belediye, Başkanı, Osman, Nuri, Özmeral’i, ev, hanımları, makamında, zi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
EV HANIMLARINDAN TEŞEKKÜR
Yorumlar
Haber Yazılımı