Haber Detayı
01 Kasım 2013 - Cuma 16:47
 
Hasan AVCU AK Parti’den ADAY ADAYI
Hasan AVCU AK Parti’den ADAY ADAYI
Siyaset Haberi
Hasan AVCU  AK Parti’den ADAY ADAYI

30 Mart 2014’de yapılacak yerel seçimlerde Eğirdir Belediye Başkanlığına AK Parti’den son Aday Adayı Hasan AVCU.

1 Kasım 2013 (bugün saat 16.00’de) Ak Parti Eğirdir İlçe Teşkilatına gelip Aday Adaylığı başvurusunu yapan Hasan AVCU başvurusunu yaptıktan sonra basın mensuplarına açıklama yaptı. 1970 Eğirdir doğumluyum. İlk-orta-liseyi Eğirdir’de okudum, Üniversite tahsilimi İzmir 9 Eylül Üniversitesinde tamamladım. 1991-1998 yılları arasında bir holdingte Bilgi-İşlem Müdürü olarak görev yaptım. Daha sonra kendi şirketimde bilişim işi yaptım, yapmaya halen devam ediyorum.

 Isparta’nın ilk sivil toplum örgütünün kurucu başkanlığını yaptım (IGSIAD). Ve aynı zamanda derneğimizin kurduğu çok ortaklı şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığında bulundum (Teraspark). 2006 yılından beri AK Parti’nin il Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktayım. Şu anda da İl Başkan Yardımcısı ve İl Genel Sekreterliğini yürütüyorum.

Eğirdir’in daha iyi Belediye hizmetleri alması ve Sosyal Belediyecilik için göreve talibim. Görev verildiği takdirde Başbakanımızın 2023 hedefleri doğrultusunda İlçemize hizmet üreteceğim . Partili,partisiz tüm Eğirdir halkımıza daha yaşanılabilir ve daha sosyal bir Eğirdir  hedefinde çalışacağıma söz veriyorum’ dedi.

 

Kaynak: Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: Hasan, AVCU, , AK, Parti’den, ADAY, ADAYI
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Hasan AVCU  AK Parti’den ADAY ADAYI
Yorumlar
Haber Yazılımı