Haber Detayı
06 Ağustos 2016 - Cumartesi 10:46
 
İhale Gazetecileri Artık İtibar Görmüyor.
Kartımız var, İhale Alıyoruz, Dernek Üyesiyiz, Zenginiz diyerek sadece hava için gazetecilik yapanlara Eğirdir Halkı ve SES'çiler itibar etmiyor. Halkımız, itibarı, güveni, mutluluğu ve doğru haberciliği, dürüst haberciliği, Eğirdir SES'te buluyor. Ve 40 Bin'e yaklaşan izlenmesiyle bunu belgeliyor.
Gündem Haberi
İhale Gazetecileri Artık İtibar Görmüyor.

Fazla söze gerek yok, ihale almadan, fatura kesmeden, karşılıksız, sadece halkının desteği ile ayakta durmaya çalışan, halkının yaptırdığı ufak - tefek matbaa işleri ile yaşama tutunmaya çalışan EĞİRDİR SES GAZETESİ dün tam 39.244 kişi tarafından ziyaret edildi.

Gerçekleri yazabilen Tek ve Tarafsız Gazeteniz EĞİRDİR SES, 1996 Yılından bugüne kadar Eğirdir'de kesintisiz GAZETECİLİK ve MATBAACILIK hizmetlerini değişik isimler altında sürdürdü. Bundan böyle EĞİRDİR SES'e destek olmanız için, Düğün Davetiyelerinizi, Kartvizitlerinizi, Broşürlerinizi, Kaşelerinizi ve Aklınıza Gelen Tüm Promosyon Ürünlerinizi SES MATBAASINDA bastırarak destek olabilir, haber sitemize reklam verebilirsiniz. HALKIN GERÇEK ve TEK SES'i EĞİRDİR SES tüm destekçilerine, okuyucu ve takipçilerine minnettar. İYİKİ VARSINIZ DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZ... BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN.....

SES OFSET MATBAA&GAZETECİLİK&AJANS : 0537 312 05 40

Kaynak: Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: İhale, Gazetecileri, Artık, İtibar, Görmüyor.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İhale Gazetecileri Artık İtibar Görmüyor.
İhale Gazetecileri Artık İtibar Görmüyor.
İhale Gazetecileri Artık İtibar Görmüyor.
Yorumlar
Haber Yazılımı