Haber Detayı
16 Kasım 2015 - Pazartesi 15:30
 
KAGİK'ten Davraz
KAGİK Başkanı Gözde Çağlar, Davraz'ın tanıtımı için yaptırılan kartpostalları Türkiye'deki tüm Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlarına gönderecek.
Turizm Haberi
KAGİK'ten Davraz

Turizm Derneği tarafından Davraz Kayak Merkezi'nin tanıtımı amacıyla başlatılan nostaljik kartpostal kampanyasına toplumun her kesiminden destek geliyor. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu da Isparta ve Davraz'ın tanıtımına büyük katkı sağlayacak kartpostallardan satın alarak, il ve yurt dışına postalayacak.

TOBB KAGİK Başkanı Gözde Çağlar, Davraz'ın tanıtımına yönelik bastırılan karpostalları Türkiye genelindeki tüm Kadın Girişimciler Kurulu Başkanları ile Merkez İcra Kurulu üyelerine postalayacaklarını söyledi. Yeni yıl mesajı ile birlikte gönderilecek kartpostallar sayesinde Davraz'ın tanıtımına önemli bir katkı sunulacağına inandığını belirten Çağlar, "Davraz, Türkiye'nin önemli bir kış turizm merkezi. Kendim de turizm alanında çalışmış birisi olarak Davraz'ın yeri ve önemini çok iyi biliyorum. Türkiye'de pek çok kişi henüz Davraz'ı bilmiyor. Bu karpostallar sayesinde Davraz daha çok tanıtılacak ve önemli bir farkındalık oluşturulacaktır. Turizm Derneği'ni bu çalışmasından ötürü kutluyorum" dedi.

Turizm Derneği Başkanı Fevzi Özdemir de başlatılan kampanyaya her kesimden destek gelmesinden mutlu olduklarını söyledi. 10 bin hedefi ile çıkılan yolda daha fazla bir kartpostal sayısına ulaşacaklarını ümit ettiğini belirten Özdemir, KAGİK Başkanı Çağlar'a duyarlılığından ötürü teşekkür etti.

Öte yandan Davraz Kayak Merkezi'nde hizmet veren Sirene Davraz Otel'in Genel Koordinatörü Bekir Akkaş da tanıtıma destek amacıyla 500 adet Davraz kartpostalı satın aldı. 

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: KAGİK, Başkanı, Gözde, Çağlar, Davrazın, tanıtımı, için, yaptırılan, kartpostall
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KAGİK'ten Davraz
Yorumlar
Haber Yazılımı