Haber Detayı
14 Kasım 2013 - Perşembe 19:48
 
KAYA RESMEN ADAY
Saadet’in Adayı Artık Resmen Hasan KAYA
Siyaset Haberi
KAYA RESMEN ADAY

Saadet Partisi Eğirdir İlçe Teşkilatı daha önceden Bağımsız olarak aday olacağını açıklayan Hasan Kaya ile el sıkıştı.

Saadet Partisi bugün yaptığı toplantı ile 2014 yerel seçimlerinde Eğirdir Adayını belirledi. Saadet Partisi önümüzdeki Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Eğirdir Esnaflarından Hasan Kaya’yı aday olarak gösterdi.

Aday Tanıtım toplantısında konuşan Saadet Partisi Eğirdir İlçe Başkanı Tahir Armağan “ Eğirdir’e ve partimizin adına yakışan Hasan Kaya kardeşimizle birlikte Belediye seçimlerine katılacağız. Hasan Kaya kardeşimiz seçimlere Bağımsız aday olarak katılacaktı fakat aynı düşüncelerde bir parti ile seçime katılması teklifi sunduğumuzda bizi kırmadı kendisine teşekkür ediyoruz. Adayımız Eğirdir Halkına ve Partimize hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunuyorum dedi.

GENCAY; GÜZEL BİR KADRO KURDUK,
EĞİRDİR VE ISPARTA İÇİN GÜZEL PROJELERİMİZ VAR
Armağanın Konuşmasının ardından Saadet Partisi İl Başkanı Cevat Gencay İse “ Biz bu yıl seçimlere Isparta’da yeni bir boyut kazandırdık ve seçimlere 8 ay kala ilk adayını açıklayan parti olduk. Isparta adayımıza sonuna kadar güveniyoruz. 2014 Yerel seçimlerine bomba gibi gireceğiz. Çok güzel projelerimiz var, Isparta ve Eğirdir için gereken neyse onun yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın. Yıllarca Eğirdir’de bir çok parti belediyeciliği denendi, fakat baktık ki hep aynı kişiler ve Eğirdir’e faydadan çok zarar getirdiler. Bu yüzden Saadet Partisi Belediyecilik anlayışının Eğirdir’e gelmesini istiyoruz. Saadet Partisinde Aslına ve özüne dönüş hareketi var. 10 yıl önce Eğirdir’de, Gelendost’ta Elma para ediyordu, Yarım kilo elmaya çiftçi mazotunu alabiliyordu ama şimdi bir litre mazot fiyatına bir sandık elma’yı anca satabiliyoruz. Burada İktidar partisinde ve yerel yönetimlerde sıkıntı var demektir. Yol yapmak, Çukur kazmak, Çöp Toplama işi Belediye başkanının değil belediyede çalışan kadrolu personelin asıl görevidir bu işlerle uğraşılacağına, Eğirdir’i, Isparta’yı dışarıya nasıl açabiliriz, Marka haline getirebiliriz bunun yapılması lazım. Bizde bu fikirlerden yola çıkarak, Eğirdir’deki kurumlarla, Sivil Toplum örgütleri ile, ortaklaşa hizmet verebilecek, Ben yaptım değil, Biz Yaptık diyebilecek bir arkadaşımızı Belediye Başkan Adayı olarak belirledik. Isparta’da Profesörlerden oluşan bir kadro kurduk ve çok güzel projeler yaptık önümüzdeki günlerde Eğirdir ve Isparta için hazırlamış olduğumuz projelerimizin tanıtımlarını yapacağız. “Eğirdir’de devrim olacak” dediğim Hasan Kaya kardeşimize partimize hoş geldin diyerek rozeti takıyorum ve Belediye Başkan Adaylığının Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

KAYA; “KOKUŞMUŞ SİYASETİ BİTİRMEK İÇİN ADAYIM”

   Ben de bütün Eğirdir halkının istediği gibi, istedim ki yeni adaylar yeni yüzler aday olsun. Şimdiye kadar yöneticilik yapanlar! Sözde Eğirdir in gerçek sahipleri? Maalesef ki yeni fikirlerin çıkmasını istemiyorlar.

   Neden Saadet partisi Adaleti savunduğu için, adaletli davrandığı için, yeni fikirlere ve görüşlere değer verdiği için. Eğirdir de ki bu güne dek olan kokuşmuş siyaseti ve kutuplaşmayı bitirmek için. Eğirdir deki kardeş kavgasını bitirmek için. Eğirdir deki siyaset kavgasını bitirmek. Gençlerin önünü Açabilmek için SAADET PARTİSİNDEN adayım.

 Çünkü Kişiliğini ve Gücünü Makamından Alanlar; Makamını Kaybedince Kişiliksiz ve Güçsüz Kalırlar.    Bizler saadet partililer olarak gücümüzü önce.

Rabbimiz den sonra siz değerli halkımızdan alıyoruz.

   Saygıdeğer Eğiridir halkı eğer teveccüh gösterirseniz bu ulvi görevi bize verirseniz bu görevi layıki ile yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi ve tereddüdü olmasın. Takdir siz değerli HALKIMIZINDIR saygılarımla. Rabbim her şeyin hayırlısını versin. Allahın selamı rahmeti, bereketi hepimizin üzerine olsun.

 

Kaynak: Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: Saadet’in, Adayı, ArtıkResmen, Hasan, KAYA,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KAYA RESMEN ADAY
KAYA RESMEN ADAY
Yorumlar
Haber Yazılımı