Haber Detayı
11 Aralık 2013 - Çarşamba 14:49
 
Kaymakam YILMAZ, ÖZMERAL'i Tebrik etti
ALTINKUM PLAJI YAKININA YAPILAN ÇOK MAKSATLI TOPLANTI VE DÜĞÜN SALONU İNŞAATI HIZLA İLERLİYOR
Gündem Haberi
Kaymakam YILMAZ, ÖZMERAL'i Tebrik etti

 

EĞİRDİR İLÇE KAYMAKAMI DR. YALÇIN YILMAZ, BAŞKAN ÖZMERAL’İ TEBRİK EDEREK , “EĞİRDİR’İN BÜYÜK BİR EKSİKLİĞİNİ GİDERECEK BU BİNA GÜZEL FAALİYETLERİN MEKÂNI OLACAK”

 

Belediye tarafından 1256m2 taban alanı üzerine iki katlı olarak inşaatı devam eden Altınkum Plajı yakınındaki Çok Maksatlı Toplantı ve Düğün Salonu’nun dış ve iç sıvaları tamamlanıyor.

 

            İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz ile Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, inşaat çalışmalarını yerinde incelediler.

             Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz’a Çok Maksatlı Toplantı ve Düğün Salonu ile zeminde yer alan sinema, internet salonu, kafeterya, bayanlar spor salonu ve alışveriş merkezi hakkında bilgiler aktardı ve birlikte binanın bütün kısımlarını gezdiler.

             İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, binayı bütünüyle beğendiğini, sinemanın da bulunmasından dolayı sevindiğini belirterek, “Toplantı ve Düğün Salonu gerçekten ferah olmuş. Eğirdir’in büyük bir eksikliğini giderecek bu bina, güzel faaliyetlerin mekânı olacak” dedi ve Başkan Özmeral’i tebrik etti.

 Başkan Özmeral, İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz’a kendi işlerinin yanında Belediye çalışmalarını da yakından takip etmesinden ayrıca teşvik ve yapıcı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

 İnsanların faydasına yapılan iş ve işlemlerin hiç boşa gitmediğini, zaman içerisinde yapılan çalışmaların daha iyi anlaşılabileceğini ifade eden Başkan Özmeral, “Bütün çalışmalarımızı saygıdeğer halkımız için yapıyoruz. Belediyemizin kaynaklarını yine halkımız için ve geleceğimiz için harcıyoruz. Gerçek mânâda halkımızın hizmetkârı olabiliyorsak ne mutlu” dedi.

 

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: ALTINKUM, PLAJI, YAKININA, YAPILAN, ÇOK, MAKSATLI, TOPLANTI, DÜĞÜN, SALONU, İNŞA
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kaymakam YILMAZ, ÖZMERAL'i Tebrik etti
Kaymakam YILMAZ, ÖZMERAL'i Tebrik etti
Kaymakam YILMAZ, ÖZMERAL'i Tebrik etti
Kaymakam YILMAZ, ÖZMERAL'i Tebrik etti
Yorumlar
Haber Yazılımı