Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 17:14
 
Kaymakamımız Adem ÇELİK’in Ramazan Bayramı Mesajı
Kaymakamımız Adem ÇELİK’in Ramazan Bayramı Mesajı
Gündem Haberi
Kaymakamımız  Adem ÇELİK’in Ramazan Bayramı Mesajı

Bizleri birbirimize yakınlaştıran, yardımlaşma, dayanışma, paylaşma duygularımızı zirveye ulaştıran, kardeşlik, dostluk ve sevgi bağlarımızı güçlendiren bir Ramazan ayının daha sonuna erişmekle beraber, Mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Yüzlerce yıldır, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bu coğrafyada, geçmişinden gururla bahsedilen köklü bir medeniyet anlayışına sahip bir millet olarak Ramazan ayında yakaladığımız manevi havayı bütün hayatımıza yansıtmalıyız. Bizlere sorumluluklarımızı anımsatan bayramların getirdiği huzur ve barış ortamının değerini iyi bilerek, kötülüklerden uzaklaşmalı, insanlara iyi davranmayı bir yaşam ilkesi olarak benimsemeli ve çevremizdekileri de bu doğrultuda özendirmeliyiz.

Dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerden birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla çıkacağımız inancıyla, başta Eğirdirli hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, bayramın herkese barış, kardeşlik ve sağlık getirmesini dilerim.

Adem ÇELİK
Eğirdir Kaymakamı

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: Kaymakamımız, , Adem, ÇELİK’in, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı