Haber Detayı
21 Kasım 2013 - Perşembe 17:24
 
MHP Eğirdir'de Uyuyor
3 Aday Adayından Partiye Müracaat Yok.
Siyaset Haberi
MHP Eğirdir'de Uyuyor

Yerel seçimlere yaklaşırken taşlar yavaş yavaş yerine otururken Milliyetçi Hareket Partisi Eğirdir İlçe Teşkilatından bu günlerde ses çıkmıyor. Daha önce yaptığımız haberlerden sonra 'CHP UYUYORMU' demiştik ve CHP Adayını belirleyerek çalışmalara çoktan başladı. Daha sonra Saadet Partiside Adayını Belirleyerek çalışmalarına başladı,  en son bombayı patlatan eski Belediye Başkanı Ömer ŞENGÖL'de resmen olmasada aday ve çalışmaya başladı özellikle bugün esnaf ziyaretlerinde bulundu.

AK Parti'nin Adayını Genel Merkez belirleyeceği için onların takvimi zaten belli, bu ayın sonuna doğru oda belirlenecek.

Geçtiğimiz seçimlerde 2500 gibi yüksek bir oy alarak herkesimin dikkatini çeken Milliyetçi Hareket Partisinde ise şu günlerde tam bir sessizlik hakim, sessizliğin nereden ve neden kaynaklandığını halk bilmiyor, daha önce Aday Adayı olacaklarını beyan eden fakat MHP İlçe Başkanlığına resmi olarak müracaat etmeyen ismi geçen mevcut Aday Adaylarından Ercan KUBİLAY, Mehmet SAĞLAM ve Dr. ERTUĞRUL BAYER'in ne zaman partiye resmi müracaatlarını yapacakları ise merak konusu.

Hatırlanacağı üzere MHP'nin geçtiğimiz seçimlerdeki Adayı Dr. Ertuğrul BAYER MHP ile 2500 oy almıştı.

Öte yandan Eğirdir halkı da doğal olarak Milliyetçi Hareket Partisinin Adayını dört gözle bekliyor.

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: 3, Aday, Adayından, Partiye, Müracaat, Yok
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı