Haber Detayı
25 Temmuz 2017 - Salı 11:14
 
Milli Eğitim Müdürü'nden Gesi Bağları resitali
Milli Eğitim Müdürü'nden Gesi Bağları resitali
Gündem Haberi
Milli Eğitim Müdürü'nden Gesi Bağları resitali

İlçe Milli Eğitim Müdürü Karaya, piyanoyu görünce hem çaldı hem söyledi.

                       Eğirdir İlçe Milli Eğitim Müdürü Yalçın Karakaya, Eğirdir Belediyesi'nin Klasik Müzik Festivali kapsamında açılan kurslarını ziyaret etti.

            Müdür Karakaya, kurs eğitmeni Ayçin Yıldırım tarafından piyanoda Gesi Bağlarını çaldırıp şarkıyı kendisi söyledi. Eğitmenler ve kursiyerler İlçe Milli Eğitim Müdürü Karakaya'nın sesine hayran kalırken, piyano da çalan Karakaya, kursiyerler ve eğitmenlerden tam not aldı. 

                       Milli Eğitim Müdürü Karakaya, ziyarette "İlçede böyle bir kursun açılmasından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Müziğe karşı ayrı bir tutkum vardır. Hem söylemesini hem de piyano çalmasına merakım vardır." dedi.

                       Müzik eğitmenleri ile sohbet edip, kursiyerlerle bilgi alış verişinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Karakaya, "Yaz aylarında çocukların kötü alışkanlıklardan uzak, güzel bir şekilde tatilini geçireceği hem öğrenip hem eğleneceği harika bir kurs açılmış. Festival kapsamında çocuklarımız müzik öğreniyor. Çeşitli enstrümanları çalmayı başarıyorlar. Muazzez ve Yaşar Şapçı İlkokulumuzda  gerçekleşen kurslarımıza okul idarecilerimizle birlikte ziyaret etmekten dolayı mutluyum." dedi.

            Milli Eğitim Müdürü Karakaya'nın ziyaretinde Muazzez ve Yaşar Şapçı İlkokulu Müdürü Abdurrahim Demirbağ ve Müdür Yardımcısı Hatice Tunç da hazır bulundu.

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: Milli, Eğitim, Müdürü'nden, Gesi, Bağları, resitali,
Yorumlar
Haber Yazılımı