Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 14:26
 
MÜJDE EĞİRDİR!...
TEKNE GELİYOR!... CAM TERASLA EĞİRDİR CAZİBE MERKEZİ OLACAK....
Gündem Haberi
MÜJDE EĞİRDİR!...

Eğirdir Belediye Başkanımız Veli GÖK Eğirdir'i kuşbakışı gören İnekdenizi mevkiinde bulunan Babakeyf Cafede incelemelerde bulundu. Cam Teras yapılması planlanan Babakeyf Cafenin yolununda iyileştirilmesi çalışmaları için Başkan Veli GÖK işletme sahipleri Eski Zabıta Amiri Mehmet ÇETİN ve Memiş ÇETİN'den bilgiler aldı. Eğirdir Turizmine büyük katkı sağlayan Babakeyfe Cam Terasın yapılmasından sonra tanıtım atağınada geçilecek.

EĞİRDİR BAŞKAN VELİ GÖK'LE CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK kısa bir süre olmasına rağmen çalışmaları ve hizmetleri ile halkın takdirini kazanırken, dur durak bilmeden Belediye Meclisi Üyeleri ve Ekibi ile sürekli olarak halkın içinde, halkını dinliyor, fikirlerini alıyor, halkla, esnafla istişare yapıyor yapacakları hizmetler için çözüm yolu arıyor.

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK'ün çok yakında Eğirdir Gölü'ne düşündüğü akülü gezi  teknesinin alımı için talimat vereceği öğrenilirken, Eğirdir'i kuşbakışı gören İnekdenizi mevkiinde bulunan Babakeyf Cafe'nin bulunduğu yerede Cam Teras'ın yapılması için Projenin hazırlanacağını belirtmesi Eğirdir'de sevinç yarattı.

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: MÜJDE, EĞİRDİR!...,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MÜJDE EĞİRDİR!...
MÜJDE EĞİRDİR!...
MÜJDE EĞİRDİR!...
MÜJDE EĞİRDİR!...
Yorumlar
Haber Yazılımı