Haber Detayı
14 Ekim 2013 - Pazartesi 19:50
 
Mustafa BAŞ ADAY ADAYLIĞI İÇİN PARA YATIRDI
Geçen Dönemde Belediye Başkan Aday Adayıydı
Siyaset Haberi
Mustafa BAŞ ADAY ADAYLIĞI İÇİN PARA YATIRDI

Eğirdir'de siyasetin hızlanmadığı ve aday adaylarının ortaya çıkmadığı konuşulurken, kurban bayramı öncesi Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Mustafa BAŞ'ın Aday Adaylığı için müracaatını yaptığı haberini aldık.

Mustafa BAŞ geçtiğimiz seçimlerde de Aday Adayı olmuş ve daha sonra Belediye Meclis Üyeliğine seçilmişti. Diğer partilerden ise aday veya aday adaylarının ortaya çıkması bekleniyor.

Mustafa BAŞ'ın AK Partiden Aday Adaylığı için para yatırmasından sonra diğer aday adayı olacak isimlerinde kurban bayramının bitmesini bekledikleri öğrenildi.

MHP'den Ercan Kubilay, Mehmet Sağlam ve Dr. Ertuğrul Bayer'in isimleri geçerken, DP'den Eski Belediye Başkanı Ömer Şengöl'ün,  son olarak AK Partiden de Mustafa Baş'ın isimleri Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığından sonra şimdi gözler CHP'ye çevrildi, güçlü bir tabana sahip olan Cumhuriyet Halk Partisinin Aday Adayları ise şimdiden merakla bekleniyor.

Müracaatını yapan ve böylelikle Eğirdir Belediye Başkanlığına talip olduğu anlaşılan hemşehrimiz Mustafa BAŞ'a hayırlı olsun diyor, başarılar diliyoruz. EĞİRDİR SES GAZETESİ

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: Geçen, Dönemde, Belediye, Başkan, Aday, Adayıydı
Yorumlar
Haber Yazılımı