Haber Detayı
01 Kasım 2013 - Cuma 17:02
 
MUSTAFA KUNT ADAYLIĞINI AÇIKLADI
EĞİRDİR'İN İLK AK PARTİLİ BAŞKANI
Siyaset Haberi
MUSTAFA KUNT ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Barla eski Belediye Başkanı Mustafa KUNT bugün Ak Parti Eğirdir İlçe Teşkilatına gelerek resmi olarak İl Genel Meclisi Üyeliğine Aday olduğunu açıkladı ve resmi müracaatını yaptı.

Yaptığı basın açıklamasında halka hizmet etmenin çok çeşitli yollarının olduğunu belirten KUNT, bunlardan biriside Belediye Başkanlığı, 2004-2009 yıllarında Barla Belediye Başkanlığı yaptığını ve Eğirdir yöresinin o dönemdeki ilk AK Partili Belediye Başkanı olduğunu söyledi. Belediye Başkanlığı ufkumu genişletti. Tecrübe, deneyim ve birikimlerimi Eğirdir geneline yaymak amacı ile hizmet etmek için İl Genel Meclisi Üyeliğine talip oldum, dedi.

1955 Barla Doğumlu olan KUNT, ilk okulu Barla, Ortaokulu Senirkent’te okudu. Ankara Yapı Enstitüsü Mezunu olan KUNT, 35 yıl 1977’den 2003’e kadar özel sektörde (Arçelik Eskişehir Buzdolabı Fabrikası İnşaatları), askerden sonra Bilkent Holding Dilek grubunda Anadolu Üniversitesi şantiyelerinde Beytepe kampüsü şantiyelerinde 1988’den 2003’e kadar SDÜ Mühendislik Fakültesi ve TIP Fakültesi inşaatlarında şirket temsilciliği yaptım. 2004 – 2009’da Barla Belediye Başkanı olarak AK Partiden seçildim.

Özverili çalışmalarıyla Barla ve Eğirdir’e hizmetlerinden tanıdığımız Mustafa KUNT’a hayırlı olsun diyor, başarılar diliyoruz.

Kaynak: Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: EĞİRDİRİN, İLK, AK, PARTİLİ, BAŞKANI
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MUSTAFA KUNT ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Yorumlar
Haber Yazılımı