Haber Detayı
20 Aralık 2013 - Cuma 12:30
 
OSMAN GAZİ AKSOY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (canlı izle)
Geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden 21 dönem Isparta MHP milletvekili; Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Osman Gazi Aksoy memleketi Senirkent’te toprağa verildi.
Yaşam Haberi
OSMAN GAZİ AKSOY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI (canlı izle)

SDÜ Tıp Fakültesi’nde düzenlenen törenin ardından memleketi Senirkent’e götürülen Osman Gazi Aksoy için MHP Senirkent İlçe Binası önünde tören düzenlendi. Prof. Dr. Ümit Özdağın'da katıldığı Törende konuşan Senirkent Belediye Başkanı Hüseyin Baykal “Memleketimiz vatan millet bayrak aşığı bir değeri kaybetmiştir. Acımız tarifsizdir. Senirkent’e olan sevdası herkes tarafından bilinmekteydi. Bizim milletvekilimiz dostumuz, evladımızdı. Unutulmayacak ve anısı yaşatılacaktır” dedi.

BAYRAĞI ONDAN DEVRALDIM
MHP Isparta Milletvekili Nevzat Korkmaz ise güçlükle yaptığı konuşmasında “MHP adına Isparta’da ilkleri yazdı. MHP’nin ilk Isparta milletvekillerindendi. Ben bayrağı ondan devir aldım. Hizmetlerini ve emeklerini unutmamız mümkün değildir. Bu gün onu dualarla ebediyete uğurluyoruz. Mekanın cennet olsun. Güle güle dostum” dedi.
Duygusal anların yaşandığı törenin ardından Osman Gazi Aksoy omuzlarda taşınarak anne ve babasının yanına defnedilerek ebediyete uğurlandı.

Bu erken ve ani ölüm karşısında bizde SES HABER olarak bir kez daha derin üzüntülerimizi bildirerek; merhuma Allah’tan rahmet; yakın dost ve akrabalarına başsağlığı diliyoruz.

Kaynak: Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: Geçirdiği, kalp, krizi, sonucu, vefat, eden, 21, dönem, Isparta, MHP, milletveki
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı