Haber Detayı
16 Kasım 2013 - Cumartesi 12:16
 
ŞAPÇI OKULU AŞURE GÜNÜ YAPTI
BAŞKAN OKUL BAHÇESİNE ÇEŞME YAPILASI İÇİN SÖZ VERDİ
Eğitim Haberi
ŞAPÇI OKULU AŞURE GÜNÜ YAPTI

OKULA YAPILAN BELEDİYE HİZMETLERİ ÖĞRETMENLER TARAFINDAN TAKDİR TOPLADI

 

Muazzez ve Yaşar Şapçı İlk ve Ortaokulu tarafından aşure günü düzenlendi. Tertiplenen programda İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Boztoprak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul idareci ve öğretmenleri ile öğrenciler birlikte oldular.

 

Muazzez ve Yaşar Şapçı İlk ve Ortaokulu Müdürü Ramazan Yüceer, aşure gününe katılımlarından dolayı İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz’a, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Boztoprak’a ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerine teşekkür etti.

 

Aşure gününde öğretmenler, Kale Meydanı’na Belediye tarafından yapılan Atatürk Anıtı için Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’e teşekkür ettiler. Öğretmenler okul bahçesine Belediye tarafından kilitli parke taş ve okul girişindeki mermerden yapılan merdiven için ayrıca teşekkür ederek, okul bahçesinde çeşme eksikliğinin giderilmesi için Başkan Özmeral’den talepte bulundular.

 

Öğretmenler tarafından dile getirilen haklı talebe anında cevap veren Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, okul bahçesine güzel bir çeşmenin yapılması sözünü verdi.

 Öte yandan yıllarca Eğirdir'deki Eğitim ve Öğretim Kurumlarına önem veren, bütün faaliyetlerini halka sunan Eğirdir'in basın mensupları bu programa davet edilmedi.

Son olarak İlçe Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Boztoprak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ikram edilen aşurenin tadına baktıktan sonra okuldan ayrıldılar.

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: BAŞKAN, OKUL, BAHÇESİNE, ÇEŞME, YAPILASI, İÇİN, SÖZ, VERDİ
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ŞAPÇI OKULU AŞURE GÜNÜ YAPTI
ŞAPÇI OKULU AŞURE GÜNÜ YAPTI
ŞAPÇI OKULU AŞURE GÜNÜ YAPTI
Yorumlar
Haber Yazılımı