Haber Detayı
12 Aralık 2013 - Perşembe 15:49
 
Çok pahalı olan suyumuz hem temiz hem ucuz.
VATANDAŞ MUSTAFA TAMER AĞAÇAYAK’TAN BAŞKAN ÖZMERAL’E HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Yaşam Haberi
Çok pahalı olan suyumuz hem temiz hem ucuz.

Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’e, vatandaşların ziyaretleri devam ediyor. 2009 yılında vazifesine başlayan ve ilçenin en önemli sıkıntısı olan su problemini ortadan kaldıran Başkan Özmeral,  vatandaşlar tarafından takdir edilmeye devam ediyor.

 1.Sahil yolunda ikâmet eden Mustafa Tamer Ağaçayak, Belediye’ye gelerek Başkan Özmeral’i ziyaret etti. Mustafa Tamer Ağaçayak’ın ziyaretinde Mustafa Özer, Yılmaz Dikbaş, Mehmet Ünsal da Başkan Özmeral ile birlikte oldular.

 Mustafa Tamer Ağaçayak, “Hayatımda ilk defa bir Belediye Başkanını ziyaret ederek hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun. 2009’da Belediye Başkanımız olan Osman Nuri Özmeral’e çok önceden ziyarete gelecektim. Pırıl pırıl akan bir suyumuz var. Belki dünyanın en iyi suyunu içiyoruz. Çok pahalı olan suyumuz hem temiz hem ucuz. Başkanımızın diğer hizmetlerini de biliyoruz ve çok beğeniyorum. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum gelecek için çok büyük iyilikleri oldu. Cenab-ı Allah’tan hizmetlerinin devamını diliyorum.” Dedi.

 Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, “Yapılan bütün işlerimiz saygıdeğer halkımızın adına ve faydasına yapılıyor. Yanlış yapıldığında ikâz etmek, doğru yapıldığında takdir etmek hepimizin vazifesi olmalıdır. Mustafa Tamer Ağaçayak kardeşimiz Belediyemize gelerek bizleri ziyaret edip teşekkürlerini belirtti. Allah ondan razı olsun. Saygıdeğer halkımız her şeyin en iyisine lâyıktır. Halkımızın faydasına olacak hizmetlerimiz devam edecektir” dedi.

 Mustafa Özer, Yılmaz Dikbaş, Mehmet Ünsal da ziyaret sırasında, Belediye hizmetlerinin güzelliklerinden bahsettiler ve Başkan Özmeral’in çalışmalarını takdirle karşıladıklarını belirttiler.

Kaynak: Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: VATANDAŞ, MUSTAFA, TAMER, AĞAÇAYAK’TAN, BAŞKAN, ÖZMERAL’E, HİZMETLERİNDEN, DOLAY
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çok pahalı olan suyumuz hem temiz hem ucuz.
Yorumlar
Haber Yazılımı