Haber Detayı
02 Aralık 2013 - Pazartesi 18:02
 
TAPULARINI ALDILAR
ÖZGÜRLER YAPI KOOPERATİFİ ORTAKLARI TAPULARINI ALARAK BAŞKAN ÖZMERAL’İ ZİYARET ETTİLER
Bilim Haberi
TAPULARINI ALDILAR

Eğirdir Menderes Mahallesi eski Tabakhane bölgesinde binalarını tamamlayıp dairelerine kavuşan Özgürler Yapı Kooperatifi ortakları tapularını almalarının sevincini yaşadılar.

Yaptıkları Genel Kurul Toplantısı ile Kooperatiflerinin fesih kararını alan ve bütün ortaklara ayrı ayrı tapuları verilen toplantı sonrasında Özgürler Yapı Kooperatifi ortakları Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i makamında ziyaret ettiler.

Ellerinde tapuları bulunan kooperatif ortakları, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’e yapılan yollar, ışıklandırmalar ve diğer hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Özmeral, Menderes Mahallesi’nin uzantısı olan bölgede yeni binaların yapıldığı, SDÜ’ye bağlı iki yeni yüksek okulun açıldığını, Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Yüksek Öğrenim Kurumu Öğrenci Yurdu’nun bulunduğunu açıklayarak, “Bu geniş sahada Cami ve çocuk parkı yeri ayrılmadaığı bilinmektedir. Cami ve çocuk parkı yerleri için çalışmalarımız devam ediyor. Bu konuda kararlıyız. Kanalımız, yollarımız, köprümüz yapıldı. Çevreyi kirleten unsurları da ortadan kaldıracağız. Buraya güzel bir okul yapılacak. Durak isteğiniz de yerine getirilecek. Buralar, Eğirdir’imizin en güzel yerleri arasına girecek. Tapularınızın hayırlı olmasını diliyorum. Kooperatif idarecilerini çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum, kutluyorum. Pürüz bırakmadan herkes tapusuna kavuşmuş ve kooperatif fesholmuş. Buna çok sevindim. Sizlerin sevinci bizim sevincimizdir. Asıl ben sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Özmeral’in cumartesi günü tatil olmasına rağmen kooperatif ortaklarına makamını açarak kucaklaması, samimi davranması takdirle karşılandı.

Ziyaretçiler arasından birisinin, “Başkanım, sizi bize hep başka anlattılar. Sizinle görüşmek ve sizi tanımak tan çok mutlu oldum” demesi Başkan Özmeral’i duygulandırdı.

            Özgürler Yapı Kooperatifi Başkanı Osman Sarıdoğan, yönetim kurulu üyesi Ruçhan Kayan, Hasan Demirekin ve beraberindekiler Başkan Özmeral’e başarılarının devamını dilediler.

Kaynak: Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: ÖZGÜRLER, YAPI, KOOPERATİFİ, ORTAKLARI, TAPULARINI, ALARAK, BAŞKAN, ÖZMERAL’İ, Z
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TAPULARINI ALDILAR
TAPULARINI ALDILAR
TAPULARINI ALDILAR
TAPULARINI ALDILAR
TAPULARINI ALDILAR
TAPULARINI ALDILAR
TAPULARINI ALDILAR
Yorumlar
Haber Yazılımı