Haber Detayı
31 Ağustos 2018 - Cuma 10:46
 
TUNÇHAN ÇELİK UMUT OLDU
Meryem Eğirdir Kemik Hastanesine Geliyor.
Sağlık Haberi
TUNÇHAN ÇELİK UMUT OLDU

Sanatçı EREZ ve Gazetemiz Sahibi Kemal ERBEN'in çabaları sonuç verdi. Kars Valiliği ve Kars'lı hayırseverlerinde katkıları ile 9 yaşındaki Meryem babası ile birlikte Eğirdir'e doğru yola çıktılar.

      'Kars Ağadeve köyünde yaşayan 9 yaşındaki Meryem Bayrambey’in Isparta Eğirdir  Kemik Hastanesinde tedavi olması gerekiyor. Gün geçtikçe bir bacağı diğerinden fazla uzamaya başlıyor ve yürüme yetisini kaybediyor. Maddi yardım değil, devlet desteği istiyoruz.. Lütfen herkes videoyu paylaşıp bu güzel kızımıza ses olsun.' diyerek sosyal medya aracılığı ile yayın yapan Sanatçı EREZ'in bu çığlığına Halkın ve Hakikatin Gür SES'i Eğirdir SES rehber oldu. İlk önce sanatçıya ulaştı, daha sonra Eğirdir Kemik Eklem Hastanesi Eski Baştabibi Op. Dr. Tunçhan ÇELİK'le görüşmeler yapan gazetemiz yetkilileri ÇELİK'in bu minik kızı tedavi edebileceğini söylemesinden sonra Kars'tan yükselen sevinç çığlıkları Eğirdir'de mutlulukla sona erebilir. 

Az önce baba Turan BAYRAMBEY gazetemiz sahibi Kemal ERBEN'i arayarak Kars'tan yola çıktıklarını ve Isparta Eğirdir'e doğru hareket ettiklerini bildirdi. Gazetemiz Sahibi Kemal ERBEN'de, Seve Seve Sizleri Eğirdir'imizde Misafir Etmeye Hazırız ve Op. Dr. Tunçhan ÇELİK'in durumdan haberdar olduğunu bildirdi. 

 

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: TUNÇHAN, ÇELİK, UMUT, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı