Haber Detayı
19 Şubat 2016 - Cuma 16:52
 
TÜRKİYE YASTA
TÜRKİYE YASTA
Yaşam Haberi
TÜRKİYE YASTA

Türkiye'yi yasa boğan Ankara'daki hain saldırıda şehit olanvatandaşlar son yolculuklarına uğurlanıyor. Sekiz şehidin cenaze namazıKocatepe Camii'nde kılındı. Şehitlere veda için camiye koşan vatandaşlar avluyasığmadı. Terör saldırısında şehit olan sivil memur Yıldız Demirtaş'ın cenazenamazı da Karşıyaka Camisi'nde kılındı. Cenaze namazına şehidin eşi GürselDemirtaş ile oğlu Mertcan Demirtaş da katıldı.

 

Ankara'daki saldırıda hayatını kaybeden altısı kamu çalışanıikisi askeri personel toplam sekiz şehidin cenazesi Ankara Kocatepe Camii'dekılınan cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

 

Ankara Kocatepe Camii'ndeki cenaze namazına Başbakan AhmetDavutoğlu siyasi parti liderleri, Genelkurmay başkanı, kuvvet komutanları,askeri personel, şehitlerin yakınları ve vatandaşlardan oluşan binlerce kişikatıldı ve kalabalık caminin avlusuna sığmadı.

Ankara Merasim Sokak'ta yapılan terör saldırısında şehitolan sivil memur Yıldız Demirtaş'ın cenaze namazı Karşıyaka Camisi'nde kılındı.Cenaze namazına şehidin eşi Gürsel Demirtaş ile oğlu Mertcan Demirtaş dakatıldı.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRKİYE, YASTA
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TÜRKİYE YASTA
Yorumlar
Haber Yazılımı