Haber Detayı
06 Aralık 2013 - Cuma 11:45
 
EĞİRDİR'E 20 BİN LALE DİKİLDİ
EĞİRDİR BELEDİYESİ 20 BİN LALE DİKİMİNE BAŞLADI BAŞKAN ÖZMERAL PERSONELLE BİRLİKTE LALE SOĞANLARINI TOPRAKLA BULUŞTURDU
Yaşam Haberi
EĞİRDİR'E 20 BİN LALE  DİKİLDİ

Eğirdir Belediyesi’nin diktiği laleler park, bahçe ve yollardaki refüjleri süsleyecek.

Eğirdir Belediyesi park ve bahçeler personeli bahar için şimdiden hazırlıklara başladı. Eğirdir Belediyesi Park Bahçeler personeli Eğirdir Gölü’nü çevreleyen yol kenarlarına laleler dikti. Baharla birlikte çeşitli renklerde açacak laleler gölle bütünleşerek şehre ayrı bir güzellik katacak.

Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, mevsimine göre park ve bahçe düzenlemeleri ile gerekli bakımların aksatılmadan devamlı yapıldığını, ayrıca resmi kuruluşlara da yeşillendirme ve çiçek dikimi konularında yardımcı olduklarını belirtti.

 

Eğirdir’in daha güzel hale gelmesi için gerekli bütün imkânların kullanıldığını ifade eden Başkan Özmeral, “Eğirdir’imize ne kadar hizmet yapılsa azdır. Belediyemize ait sahamız çok geniştir. İnşaallah daha güzel hizmetlerimizle halkımızı ve misafirlerimizi memnun etmeye devam edeceğiz. İstanbul’dan getirttiğimiz 20 bine yakın lale soğanını toprakla buluşturuyoruz. Baharla birlikte lalelerimiz renk renk açacak ve Selçuklu Şehri ilçemize ayrı bir güzellik katacak” dedi.

 

Başkan Özmeral, Eğirdir Belediyesi’nin hizmetlerinin her geçen gün görünür şekilde çoğaldığını ve bundan sonra imkânlar nisbetinde daha da artacağını ifade etti. Başkan Özmeral, “Belediyemizin kaynaklarını saygıdeğer halkımız için kullanıyoruz. Hak yiyen değil, hak veren olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: EĞİRDİR, BELEDİYESİ, 20, BİN, LALE, DİKİMİNE, BAŞLADI, BAŞKAN, ÖZMERAL, PERSON
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
EĞİRDİR'E 20 BİN LALE  DİKİLDİ
EĞİRDİR'E 20 BİN LALE  DİKİLDİ
EĞİRDİR'E 20 BİN LALE  DİKİLDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı