Haber Detayı
04 Kasım 2013 - Pazartesi 17:02
 
İŞADAMI İRFAN KODALOĞLU EĞİRDİR'DEYDİ
İŞADAMI İRFAN KODALOĞLU’NDAN, BAŞKAN ÖZMERAL’E ÖZEL ZİYARET
Gündem Haberi
İŞADAMI İRFAN KODALOĞLU EĞİRDİR'DEYDİ

İstanbul’da yaşayan İşadamı Yalvaçlı İrfan Kodaloğlu, Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i makamında ziyaret etti.

 

Yalvaç Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıklayan İrfan Kodaloğlu, yakın gördüğü Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’e özel olarak ziyarette bulunmak için Eğirdir’e geldi.

 

Göktaş Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kuzu ve mahalle sakinlerinin de bulunduğu ziyarette, İşadamı İrfan Kodaloğlu ile Başkan Özmeral çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundular.

 

 Eğirdir’in güzelleştiğini belirten İşadamı İrfan Kodaloğlu, “Belediye Başkanımızın çalışmalarını basından takibediyorum. Kendisini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

Başkan Özmeral İşadamı İrfan Kodaloğlu’na ziyaretten dolayı teşekkür etti. Belediye Başkanı Özmeral,  Göktaş Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kuzu ve beraberindekileri İşadamı Kodaloğlu ile tanıştırdı.

 

Ziyaret hatırası olarak İş Adamı Kodaloğlu, Göktaş Mahallesi Muhtarı Kuzu ve beraberindekiler Başkan Özmeral ile fotoğraf çekildiler.

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: İŞADAMI, İRFAN, KODALOĞLU’NDAN, BAŞKAN, ÖZMERAL’E, ÖZEL, ZİYARET
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İŞADAMI İRFAN KODALOĞLU EĞİRDİR'DEYDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı