Haber Detayı
11 Aralık 2013 - Çarşamba 11:25
 
KAMU YÖNETİMİ ÖĞRENCİLERİNDEN SORU
KAMU YÖNETİMİ ÖĞRENCİLERİ BAŞKAN ÖZMERAL’E SORULAR YÖNELTTİ
Eğitim Haberi
KAMU YÖNETİMİ ÖĞRENCİLERİNDEN SORU

Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü öğrencilerinden Müslüme Sarı, Özge Çakmakçı ve Merve Sert birlikte Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’i ziyaret ettiler.

Ders konularıyla ilgili sorular yönelten Üniversite öğrencileri, Başkan Özmeral’e kendilerini kabul edip sıcak ve samimi davrandığı için teşekkür ettiler.

 Heyecanlı kısa bir bekleyişin ardından Başkan Özmeral ile görüşme fırsatı bulan öğrenciler, “Başkanım, bizi hiç bekletmeden odanıza aldınız. Sizin diğer vatandaşlarla sohbetinizi dinledik. Sizi görmeden önce biraz heyecanlanmıştık. Ancak, yüz yüze konuşunca bizimle ilgilenmeniz, sıcak davranmanız, samimi olmanız bizim heyecanımızı yenmemize neden oldu. Çok cana yakınsınız. Bekletmeden bizimle ilgilenmeniz ve sorularımıza içtenlikle cevap vermenizden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dediler.

 Öğrencilerin anlamlı konuşmalarından dolayı duygulanan Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, “Sadece size özel bir durum değil. Bu kapı herkese her zaman açık. Size nasıl davrandıysam herkese aynı şekilde davranıyorum. Belediye Başkanı, şeffaf ve hesap verebilir olmalı. Bizim hiç kimseden saklımız gizlimiz olmadığı gibi, kişiye göre davranış biçimi bizde yok. Herkes bizim gözümüzde eşit” dedi.

 Öğrencilerin sorularını cevaplayan Başkan Özmeral, Eğirdir ile ilgili bilgiler verdi. Ayrıca, Başkan Özmeral, öğrencilere ilçenin tanıtımı ile alâkalı broşürlerden de dağıttı.

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: KAMU, YÖNETİMİ, ÖĞRENCİLERİ, BAŞKAN, ÖZMERAL’E, SORULAR, YÖNELTTİ
Yorumlar
Haber Yazılımı