Haber Detayı
22 Kasım 2013 - Cuma 20:28
 
KUBİLAY ve SAĞLAM Genel Merkezde
MHP'nin aday adaylarından KUBİLAY ve SAĞLAM Genel Merkezi ziyaret etti
Siyaset Haberi
KUBİLAY ve SAĞLAM Genel Merkezde

Milliyetçi Hareket Partisi Eğirdir Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olan Ercan KUBİLAY ve Mehmet SAĞLAM önceki gün Ankara'ya giderek MHP Genel Merkezinde MHP Genel Başkan Yardımcılarından bir kaç tanesiyle görüşmelerde bulundukları öğrenildi.

MHP Eğirdir Belediye Başkan Aday Adaylarından geçtiğimiz seçimlerde 2500 oy alan Dr. Ertuğrul BAYER'inde bir gün önce MHP Genel Merkezinde olduğu ve ziyaretlerde bulunduğunu öğrendik.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Adayını Eğirdir halkının beklediğini duyurmuştuk, MHP İlçe Başkanı Murat DİKMEN'de yaptığı açıklamalarda 'Bekleyişimiz kurt sessizliğidir, hiç kimse zannetmesin ki MHP çalışmıyor, tam aksi Belediye’yi kanacak formül ve çalışmalarımız mevcuttur, aday belirleme konusuna gelince İlçe  Teşkilatımız ve Genel Merkezimiz en güzel kararı çok yakında verecektir, bu bağlamda Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül veren, vermeyen tüm Eğirdir halkına, hangi partiden olursa olsun saygılarımızı sunar, gönüllerinin rahat olmasını ve adayımız açıklandıktan sonrada, el ele, gönül gönüle çalışarak Eğirdir Belediyesini bu defa kazanacağımızın bilinmesini istiyoruz ve ‘Gümbür Gümbür Geliyoruz’  demişti.

ŞİMDİ EĞİRDİR HALKI Eğirdir'de büyük bir güce sahip olan Milliyetçi Hareket Partisinde nelerin yaşandığını soruyor ve 'ADAYINIZI belirleyin' diyor.

Bu aşamadan sonra Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ve Genel Merkezin hangi adayla yola devam edeceği ise merakla bekleniyor.

                                                       Mürsel ERBEN

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: MHPnin, aday, adaylarından, KUBİLAY, SAĞLAM, Genel, Merkezi, ziyaret, etti
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
KUBİLAY ve SAĞLAM Genel Merkezde
Yorumlar
Haber Yazılımı