Haber Detayı
12 Kasım 2013 - Salı 15:25
 
MUHTARLARDAN DESTEK VE TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN DESTEK VE TEŞEKKÜR
Gündem Haberi
MUHTARLARDAN DESTEK VE TEŞEKKÜR

Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Belediye Başkan aday adaylığını açıklamasının ardından ziyaretçileri hiç eksilmiyor.

 Son olarak Cami Mahallesi Muhtarı Murat Yılmaz ve Hamam Mahallesi Muhtarı Osman Sakçalı birlikte Başkan Özmeral’i ziyaret ederek yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, aday adaylığı konusunda sevindiklerini açıkladılar.

 Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’in döneminde önemli çalışmaların yapıldığını, yolların, sokakların, caddelerin güzelleştiğini belirten muhtarlar, içme suyunun ucuzlatılması ve hiç zam yapılmamasından dolayı mahalle halkının çok memnun olduğunu aktardılar. İlçede yapılan bir çok yatırımın isabetli ve yerinde olduğunu belirten muhtarlar, gasilhane ve mescid, çok maksatlı düğün ve toplantı salonu gibi projelerin de ilçede yıllardır ihtiyaç duyulan işler olduğunu aktardılar. Muhtarlar Başkan Özmeral’in aday adaylığının hayırlı  ve uğurlu olmasını dileyerek başarılarının devamını dilediler.

 Muhtarların ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirten Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, “Aday adaylığımızı açıkladığımız günden bugüne sağ olsunlar, sevenlerimiz bizleri yalnız bırakmıyor. Ziyaretinizden ve destek olmanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Biz halkımız için varız, halkımız için çalışıyoruz.” dedi. 

 

 

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: MUHTARLARDAN, DESTEK, TEŞEKKÜR
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MUHTARLARDAN DESTEK VE TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN DESTEK VE TEŞEKKÜR
Yorumlar
Haber Yazılımı