Haber Detayı
24 Ekim 2013 - Perşembe 19:40
 
ÖZMERAL BUNU DA YAPTI?
EĞİRDİR BELEDİYESİ CAMİLERİN TEMİZLİĞİNE DEVAM EDİYOR
Siyaset Haberi
ÖZMERAL BUNU DA YAPTI?

Eğirdir Belediyesi’nin aldığı güçlü sanayi tipi halı temizleme makinesi ile ilçedeki bütün camiler temizleniyor

 Yazla Mahallesi’ndeki Şeyh Burhanettin Camiî’nde yapılan temizlikte Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, kendi elleriyle halıların temizliğini yaptı.

 Camilerin temizliğini yapmanın insanlık vazifesi olduğunu belirten Başkan Özmeral, Belediye olarak sanayi tipi halı temizleme makinesi aldıklarını ve ilçedeki bütün camilerin halılarının düzenli olarak temizleneceğini açıkladı.

 Şeyh Burhanettin Camiî temizliğinde Yazla Mahallesi’nde ikâmet eden emekli Hakan Erenoğlu da gönüllü olarak Belediye çalışanına yardımcı oldu. Başkan Özmeral, Hakan Erenoğlu’na gönüllü çalışmasından dolayı takdirlerini belirterek teşekkür etti. Başkan Özmeral, “Memleketimizin Hakan Erenoğlu gibi gönül erlerine çok ihtiyacı var. Bir bakıyorsunuz Hızır Bey Camiî’nde, bir bakıyorsunuz Şeyh Burhanettin Camiî’nde gönüllü çalışıyor. Allah ondan razı olsun” dedi.  

 Belediye tarafından ilçedeki bütün camilerin düzenli olarak temizleneceğini belirten Başkan Özmeral, “Temizlik imanın yarısıdır.  Belediye olarak camilerimize gerekli hassasiyeti gösteriyoruz ve temizliklerini yapıyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde camilerimizin diğer eksikliklerini de gidermeye gayret ediyoruz. Saygıdeğer halkımızın destekleriyle Belediyemiz güçlenmeye, gelişmeye devam ediyor. Bu güçlenme ve gelişme halkımıza hizmet olarak yansıyor” dedi.

 

 

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: EĞİRDİR, BELEDİYESİ, CAMİLERİN, TEMİZLİĞİNE, DEVAM, EDİYOR
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÖZMERAL BUNU DA YAPTI?
ÖZMERAL BUNU DA YAPTI?
Yorumlar
Haber Yazılımı