Haber Detayı
17 Kasım 2013 - Pazar 15:44
 
ÖZMERAL HALKLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR
Halinden memnun olan vatandaşlar, Başkan Özmeral’e hizmetlerinden dolayı takdir edip, teşekkürlerini bildiriyor
Teknoloji Haberi
ÖZMERAL HALKLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

Perşembe günleri halkla içiçe olan Eğirdir Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, ilçede yaptığı hizmetlerin karşılığını alıyor. Son olarak yoğunlukla bayanların bulunduğu Pazar Yeri’nde Belediye tarafından konulan gölgeliklerin altındaki oturma yerlerinde dinlenen  vatandaşlar, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’in çalışmalarını takdirle karşıladıklarını söylediler.

 

Evlerine giderken, düzgün yollardan geçtiklerini, şehir şebekesinden akan suyun içilebilir seviyeye geldiğini, içme suyu fiyatlarının eskiye göre çok ucuz olduğunu belirten vatandaşlar, “Mahallelere döşenen kilitli taş parkeler bizleri kışın çamurdan, yazın tozdan kurtardı. İçme suyumuz daha önceleri çamurla karışık akıyordu, bırakın içmeyi, çamaşır bile yıkanamaz durumdaydı. Şimdi ise pırıl pırıl, tertemiz su akıyor ve içilebiliyor. Ayrıca 5 yıl önce içme suyu fiyatlarımız çok yüksekti. Ayrıca faturada değişik usullerle de paralar alınıyordu. Şimdi ise su fiyatlarımız 5 yıl öncesine göre yarıdan çok daha düşük. Ayrıca faturada ek fiyatlar yazmıyor. 5 yıldır zam yapılmayan, içilebilen suyumuzu bizlere ulaştırmasından dolayı Belediye Başkanımız Osman Nuri Özmeral’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Kale önünde yapılan Atatürk Anıtı’nın yerinde bir hizmet olduğunu belirten vatandaşlar, Altınkum Plajı yanında yapılan içerisinde, bayanlara yönelik spor salonu, alışveriş merkezi, sineması, pastahanesi ve kafeteryası bulunan Çok Maksatlı Toplantı ve Düğün Salonu inşaatının bitmesini merakla beklediklerini ifade ettiler.

 

Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, “Belediye demek halk demektir. Belediye bütün imkanlarını halkının faydasına kullanmak mecburiyetindedir. Vazifeye geldiğimiz günden bugüne sadece halkımızın menfaatlerini ön planda tuttuk ve halkımızın faydasına olacak işleri yapmaya çalışıyoruz. Yapılan iş ve işlemlerimizde, hizmetlerimizde halkımız memnun kalıyorsa bizim için en büyük mutluluk ve takdir budur. Belediyemiz önünde her Pazar kurulan Perşembe günü halkımızla kucaklaşıyoruz. Hal hatır soruyoruz ve temenni ve istekler tarafımıza iletiliyor. Kimine anında çözüm buluyoruz, kimini zamana bırakıp yeri geldiğinde yapıyoruz. Karşılıklı anlayış içerisinde kanırmaca olmadan, her şey şeffaf bir şekilde konuşulup tartışılıyor. Saygıdeğer halkımız her şeyin en güzeline ve en iyisine layıktır” diyerek kendisini takdir edenlere sohbetlerinden ve samimi kucaklayışlarından dolayı teşekkür etti.

 

           

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Kemal ERBEN
Etiketler: Halinden, memnun, olan, vatandaşlar, Başkan, Özmeral’e, hizmetlerinden, dolayı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÖZMERAL HALKLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR
ÖZMERAL HALKLA KUCAKLAŞMAYA DEVAM EDİYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı