Haber Detayı
23 Ekim 2013 - Çarşamba 20:37
 
SACİD ADALI'DAN BAŞKANA TEŞEKKÜR
PROF. DR. ADALI’DAN BAŞKAN ÖZMERAL’E TEBRİK VE TEŞEKKÜR
Sanat Haberi
SACİD ADALI'DAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

PROF. DR. SACİT ADALI, ÇOK MAKSATLI TOPLANTI VE DÜĞÜN SALONU YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDUKTAN SONRA BELEDİYE BAŞKANI ÖZMERAL’İ TEBRİK EDEREK TEŞEKKÜRLERİNİ BİLDİRDİ

 

Eğirdir Belediyesi tarafından Altınkum Plajı yakınında yapılan Çok Maksatlı Toplantı ve Düğün Salonu her kesimin takdirini toplamaya devam ediyor.

 

Anayasa Mahkemesi emekli üyesi, Turgut Özal Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sacit Adalı, Kurban Bayramı öncesi geldiği memleketi Eğirdir’de Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’in çalışmalarını yerinde inceleme imkânı buldu.

 

Prof. Dr. Sacit Adalı, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral ile birlikte Eğirdir Belediyesi tarafından Altınkum Plajı yakınında yapılan Çok Maksatlı Toplantı ve Düğün Salonu yerine giderek incelemelerde bulunup inşaatı yapan Müteahhit Hakan Günaydın’dan bilgiler aldılar.

 Çok Maksatlı Toplantı ve Düğün Salonu inşaatının yılbaşına kadar tamamlanacağı belirtilirken iki katlı olarak inşa edilecek binada, sinema, toplantı ve düğünlerin yapılabileceği çok maksatlı salon, alışveriş merkezi, bayanlar için spor salonu ve kafeteryası bulunacağı açıklandı.

 Anayasa Mahkemesi emekli üyesi, Turgut Özal Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sacit Adalı, “Eğirdir Belediyesi’nin böylesine güzel geleceğe dönük yatırım yapmaya başlaması şahsımı çok sevindirmiştir. Belediyemizin güçlenmesi ve Eğirdir’imizin gelişmesi bizi sevindiriyor. Belediye Başkanımız Osman Nuri Özmeral’in gayretli ve güzel çalışmalarını takdir ediyorum, beğeniyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Prof. Dr. Adalı, Müteahhit Hakan Günaydın’a da kısa zamanda inşaatı hızlı bir şekilde devam ettirip görünür hale getirmesinden dolayı teşekkür etti, başarılar diledi.

 Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Anayasa Mahkemesi emekli üyesi, Turgut Özal Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sacit Adalı’nın memleketi ile yakından ilgilenmesinden dolayı teşekkür ederek, “Saygıdeğer hocamız bizleri her geldiğinde ziyaret edip, çalışmalarımız hakkında bilgiler alıyor. Plaj yanında bulunan çok maksatlı toplantı ve düğün salonumuzu Hocamızla birlikte yerinde görme fırsatı buluk. İnşaat hakkında ihaleyi alan firmanın sahibi İnşaat Mühendisi Hakan Günaydın’dan bilgiler aldık. Kıymetli varlığımız olan Prof. Dr. Sacit Adalı Hocamızın çalışmalarımızı beğenmesi, takdir etmesi bizlere ayrı bir heyecan ve şevk veriyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (DHA) - Doğan Haber Ajansı Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: PROF, DR, ADALI’DAN, BAŞKAN, ÖZMERAL’E, TEBRİK, TEŞEKKÜR
Yorumlar
Haber Yazılımı