Haber Detayı
04 Kasım 2013 - Pazartesi 14:49
 
ŞENGÖL ADAYLIĞINI NEDEN AÇIKLAMIYOR?
HALK MERAKLA BEKLİYOR
Siyaset Haberi
ŞENGÖL ADAYLIĞINI NEDEN AÇIKLAMIYOR?

Eğirdir Eski Belediye Başkanı ve Demokrat Parti İlçe Başkanı Ömer ŞENGÖL'ün aday olup olmayacağı şu anda yılan hikayesine döndü.

Zaman zaman karşılaştığımız ve bize zamanı geldiğinde ilk önce size söylerim diyen 3 Dönem Eğirdir'e hizmet eden ve bir çok projeye imza atan  sayın Ömer ŞENGÖL'ün neden beklediği, veyahutta hangi partiden aday olacağı tam bir bilgi kirliliğine yol açıyor.

Sokakta, Caddede, köşe bucak siyasi kulislerde kimi Şengöl'ün AK Parti'den, Kimisi bir başka partiden, kimiside mevcut partileri olan Demokrat Parti'den Adaylığına kesin gözü ile bakarlarken, mevcut diğer partilerden ise henüz bir hareketliliğin olmaması da seçimleri AK Parti'nin Adayı'nın kim olursa olsun kazanacağı görüşündeler.

Diğer siyasi Partilerin AK Parti'nin Adayı'nı bekleyerek harekete geçecekleri de aldığımız duyumlar arasında.

AK Parti'de ise mevcut Aday Adayları içerisinde en çok gümdemden isimleri düşmeyen ve ÖZMERAL'in karşısında  muhtemel adaylığı kazanma şansları bulunan iki isim dolaşıyor Veli GÖK ve Mazlume FİNDOS.

Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi'nin ise AK Parti'nin Adayının kim olursa olsun başa baş mücadele edeceği  ve seçimlerde adaylarıyla tek vücut olarak çalışacakları da duyumlar arasında.

Eğirdir halkı bütün siyasi partilerin adaylarını kısa sürede açıklamalarını bekliyor.

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: HALK, MERAKLA, BEKLİYOR
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ŞENGÖL ADAYLIĞINI NEDEN AÇIKLAMIYOR?
Yorumlar
Haber Yazılımı