Haber Detayı
05 Kasım 2013 - Salı 16:20
 
BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI (Canlı İZLE)
BAŞKAN ÖZMERAL GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ (CANLI İZLE)
Gündem Haberi
BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI (Canlı İZLE)

Eğirdir Belediyesi, Kasım ayına ait Meclis Toplantısı yaptı.

 

Halkın sesine kulak veren Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, halkın istemediği sokak isimlerinin değiştirilmesi konusunu meclis gündemine taşıdı. Yazla Mahallesi ve Kâtip Mahallesi’nde iki sokak adı Belediye Meclis üyelerinin oy birliği ile değiştirildi.

 

Yazla Mahallesi’ndeki Yangın Sokak Şeyh Burhaneddin Sokak olarak, Kâtip Mahallesi’ndeki Sünnetçiler Sokak da Karçınzade sokak olarak oy birliği ile değiştirildi.

Belediye Meclisi’nde 2014 yılı bütçesi, Plan Bütçe Komisyonuna havale dildi. Ayrıca, Gelirler Tarifesi de Tarife Komisyonuna havale edildi. Komisyonlara havale edilen maddeler 12 Kasım 2013 Salı günü Meclisin ikinci oturumunda görüşülecek.

 

İller Bankası tarafından yeniden yaptırılacak İlâve Revizyon, Nazım ve Uygumla İmar Planı için Meclis üyelerinin oy birliği ile Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral’e yetki verildi.

 

Bugüne kadar yapılan bütün meclis toplantılarında kararların umumiyetle oy birliği ile alındığını belirten Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, Belediye Meclis üyelerine kararlara destek vermelerinden dolayı teşekkür etti.  Başkan Özmeral, dinleyici olarak katılan vatandaşlara da gösterdikleri alâkadan dolayı teşekkürlerini ifade etti.

 

GÖRÜNTÜLER AŞAĞIDA

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: BAŞKAN, ÖZMERAL, GÜNDEMİ, DEĞERLENDİRDİ
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI (Canlı İZLE)
BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI (Canlı İZLE)
Yorumlar
Haber Yazılımı