Haber Detayı
09 Ekim 2013 - Çarşamba 14:54
 
Yapı Kredi Bankası Eğirdir Şubesi Açılış kokteyli Yapıldı
Yapı Kredi Bankası Isparta’da 4’ncü şubesini Eğirdir’de açtı
Gündem Haberi
Yapı Kredi Bankası Eğirdir  Şubesi Açılış kokteyli Yapıldı

Türkiye genelinde 940 şubesi bulunan YapıKredi Bankası Isparta’daki 4’ncü şubesini Eğirdir’de  açtı.

            İlçemizde 26 Temmuz 2013 tarihinde hizmete giren YapıKredi Bankası’nın resmi açılış Kokteyli  Salı Günü düzenlenen törenle yapıldı.

            Açılışa Eğirdir Kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz, Cumhuriyet Savcısı Başak ERYILMAZ  ŞAKTANLI, Belediye Başkanı O. Nuri Özmeral, Emniyet Müdürü Yasin ORAKOĞLU,  Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları,  daire müdürleri, banka müdürleri ve davetliler katıldı.

            Törende bir konuşma yapan YapıKredi Bankası Akdeniz Bölge Müdürü Şadi Cengiz Tekin: “Bugün YapıKredi bankamızın Eğirdir şubesinin açılışını yapmak için toplanmış bulunuyoruz. Türkiye genelinde 940 şubemiz var.

            Isparta’da ise 4’ncü şubemizi Eğirdir’de açıyoruz. Bankamızın açılması için 5-6 yıl öncesinden serüvenimiz var. Bankamızı Eğirdir’de açmakta ısrarlıydık. Kısmet bugüneymiş. Bankamızın Eğirdir’e hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

            Daha sonra söz alan Belediye Başkanı O. Nuri Özmeral özetle: “Eğirdirimiz her şeyi hak ediyor. Bankamızın yanına Migros açıldı. Bu Eğirdir’in gelişimini gösteriyor. İnanıyorum ki başka bankalar da açılır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Özellikle de bu binayı yapan Dr. Kazım Erdoğan Bey’e teşekkür ediyorum. Bankamızın Eğirdir’de yaşamasını diliyorum. Bu muhteşem manzarasıyla hizmet verecek olan bankamızın Eğirdirimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

            YapıKredi Bankasının açılış töreninde son olarak konuşan Kaymakam Yalçın Yılmaz ise: “Biraz sonra sembolik de olsa bankamızın açılışını yapacağız. Asıl açılış bundan sonra. İşletmeler, istihdamlar artacak. Eğirdir’i seven, yatırım yapmak isteyenler buraya gelecek. YapıKredi Bankamız Eğirdir’in geleceğine katkı sağlayacak temel taşı olacak. Eğirdir güzel bir yer. Güzele ulaşmak da kolay değildir. Ben bankanın Eğirdir’imize kazandırılmasında katkısı olanlara çok teşekkür ediyor, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu.

            Konuşmaların ardından bankanın açılış kurdelesi kesildi. Program verilen kokteyl’in ardından sona erdi.

 Kemal ERBEN/EĞİRDİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yapı, Kredi, Bankası, , Isparta’da, 4’ncü, şubesini, Eğirdir’de, açtı
Yorumlar
Haber Yazılımı